Kasia Stanek

Zadebiutowała w zespole Wojtka Pilichowskiego z którym nagrała 3 albumy:
„Intro” (2014), „Electro Step” (2015) album koncertowy zarejestrowany w Polskie Radio Szczecin, oraz „25” Koncerty w Trójce (2017) – live album zarejestrowany w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej w Warszawie.
Autorka i instruktor wokalny Warsztatów SingYourSong dedykowanych wokalistom i songwriterom.
Wraz z Pilichowski Band występowała na festiwalach krajowych oraz międzynarodowych m.in.: Festival Bass Days Poland 2013, Thanks Jimi Festival 2014, Java Jazz Festival Indonesia 2017, Bass&Beat Festival 2017, Klaipeda Jazz Festival 2017 oraz 2019.

Półfinalistka programu The Voice of Poland III (2013)


W 2020 roku ukazała się Ep1 „SingYourSong” składająca się w pełni z autorskich utworów wokalistki i songwriterki, zrealizowanych we współpracy z Wojtkiem Pilichowskim, będącym producentem muzycznym albumu.

  • Tworzenie i wykonywanie własnych utworów czyli „SingYourSong” to moja forma poznawania i wyrażania siebie.

Na albumie znajdziemy „Say What” w pełnym instumentarium, oryginalnie publikowany jako Vocal Version (w 100% wykonany głosem), „Jak we śnie” czyli kompozycje opracowaną podczas autorskich warsztatów artystki – Projekt „SingYourSong”, nie zabraknie osobliwej Piosenki o Miłości „Nie Tak”, oraz elektryzującej ballady „Czekam na cuda”, bo rzadko kiedy ludzie kochają się tak samo w tym samym momencie.
Nagrania zostały zrealizowane w MGStudio, zagrali Kuba Mazur (dr), Michał Berliński (g), na instrumentach klawiszowych usłyszymy Adama Lemańczyka, nad całością i niskimi tonami czuwał Wojtek Pilichowski.

Po ep „SingYourSong” artystka prezentuje swój projekt „Remix It!” we współpracy z NieToNie Records.
Na projekt składają się 4 utwory opracowane na nowo przez producenta DaMo Producent.
Już 31 października wraz z teledyskiem ukaże się pierwszy utwór projektu – Say What – z gościnnym udziałem Wojtka Pilichowskiego.
Posłuchaj we wszystkich serwisach cyfrowych! https://ffm.to/StanekSayWhatRemix

Szukaj nowości i śledź na:

https://www.instagram.com/kasiastanekmusic/

https://www.facebook.com/kasiastanekmusic/